Το Εργαστήριο Βιοχημείας του 6ου Εξαμήνου ακ. έτους 2020-2021 θα ξεκινήσει με φυσική παρουσία τη Δευτέρα 6/9/2021 στις 9:00 π.μ. στην αίθουσα Χ3-124. Η κατανομή των φοιτητών σε ομάδες έχουν αναρτηθεί στο ΜS-Teams. Παρακαλείσθε να ενημερωθείτε σχετικά με τις ημερομηνίες που θα πρέπει να προσέλθετε στο Εργαστήριο. (Όνομα Τάξης: ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ (6ο ΕΞΑΜΗΝΟ), κωδικός: 2v0ny7h).

Για την είσοδο στο εργαστήριο είναι υποχρεωτική η επίδειξη ψηφιακού πιστοποιητικού εμβολιασμού ή εκτυπωμένης ψηφιακής βεβαίωσης αρνητικού εργαστηριακού rapid test αντιγόνου ή PCR τεστ 48 ωρών. Η βεβαίωση παρέχεται από το gov.gr.

Κατά την παρουσία των φοιτητών στο Εργαστήριο, είναι υποχρεωτική η χρήση προστατευτικού εξοπλισμου (εργαστηριακή ποδιά, μάσκα, γάντια, γυαλιά). Οι φοιτητές υποχρεούνται να εφαρμόζουν τα μέτρα προστασίας που ανακοινώνει η Επιτροπή Υγείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και να συμμορφώνονται στις υποδείξεις του προσωπικού του Εργαστηρίου.