Καλούνται οι δευτεροετείς φοιτητές του Τμήματος Χημείας να εγγραφούν στις  αίθουσες του μαθήματος  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΙ, της πλατφόρμας MS TEAMS.

Η πρώτη εργαστηριακή άσκηση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη  3 Μαρτίου στις 2.30μμ. στην αίθουσα με κωδικό εισόδου bsa0nrm και θα είναι για όλο το έτος (μόνο αυτή η άσκηση).

Οι υπόλοιπες εργαστηριακές ασκήσεις θα γίνονται σε δύο Τμήματα.

Τμήμα 2 (συνημμένο αρχείο) με κωδικό εισόδου mal1ham και μέρα διεξαγωγής του εργαστηρίου κάθε Τρίτη και ώρα 2:30

Τμήμα 1 (συνημμένο αρχείο) με κωδικό εισόδου fzz6woy και μέρα διεξαγωγής του εργαστηρίου κάθε Παρασκευή  και ώρα 10:00.

Παλαιότεροι φοιτητές που πρόκειται να παρακολουθήσουν το Εργαστήριο Ανόργανης Χημείας ΙΙ θα πρέπει να στείλουν νωρίτερα τα στοιχεία τους (όνομα, επώνυμο, αριθμό φοιτητικού μητρώου, αριθμό κινητού τηλεφώνου) στο παρακάτω email: cvartz@uoi.gr για να ενημερωθούν σχετικά με τη συμμετοχή τους στο εργαστήριο.

Υπενθυμίζεται ότι η παρουσία των φοιτητών στην εξ αποστάσεως διδασκαλία του εργαστηρίου είναι υποχρεωτική.

Από το εργαστήριο

Οι  διδάσκοντες του μαθήματος