Περίληψη Προκήρυξης Δι-ιδρυματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ” Ανόργανη Βιολογική Χημεία”
Η Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών (ΕΠΣ) του ΔΠΜΣ Ανόργανη Βιολογική Χημεία, στο πλαίσιο της λειτουργίας του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Φ.Ε.Κ. 1649/17-3-2023, τ.
Β) προκηρύσσει την εισαγωγή 15 (δεκαπέντε) νέων μεταπτυχιακών φοιτητών για το Πανεπιστημιακό έτος 2024-2025.
Η εισαγωγή των Μεταπτυχιακών Φοιτητών θα γίνει το Σεπτέμβριο του 2024.
Οι Μεταπτυχιακές Σπουδές στο Δι-ιδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών “Ανόργανη Βιολογική Χημεία”, οδηγούν στη λήψη Μεταπτυχιακού Διπλώματος Ειδίκευσης στην
“Ανόργανη Βιολογική Χημεία”.

Επισημαίνεται ότι για να είναι έγκυρη η υποψηφιότητα των υποψήφιων μεταπτυχιακών φοιτητών θα πρέπει τα δικαιολογητικά να σταλούν σε έντυπη μορφή και να παραληφθούν από το ΔΠΜΣ Ανόργανη Βιολογική Χημεία, μέχρι 09-09-2024, στην διεύθυνση (Υπόψιν: ΔΠΜΣ Ανόργανη Βιολογική Χημεία, Γραμματεία Τμήματος Χημείας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, 45110, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Χημείας Ιωάννινα). Επίσης τα δικαιολογητικά πρέπει απαραιτήτως να αποσταλούν και σε ηλεκτρονική μορφή στις παρακάτω διευθύνσεις (cbanti@uoi.gr, shadjika@uoi.gr)
Δι-ιδρυματικό Πρόγραμμα ΜεταπτυχιακώνΣπουδών “Ανόργανης Βιολογικής Χημείας” Τηλ.: 2651008362, 2651007473, 265107225