ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (ΠΠΣ ΚΑΙ ΠΜΣ) ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΥΝ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ COVID-19 ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ

Ενημερώνονται οι προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές του Τμήματος Χημείας που εμφανίζουν θετικό τεστ για COVID-19, ότι θα πρέπει να στέλνουν αμέσως μετά τη γνωστοποίηση του θετικού αποτελέσματος, email στους υπευθύνους συντονιστές διαχείρισης της COVID-19 του Τμήματος, κ. Αλέξανδρο Τσελέπη (atselep@uoi.gr) και κα Δέσποινα Πανταζή (dpantazi@uoi.gr) τα εξής στοιχεία:

1)      Ονοματεπώνυμο, ΑΜ

2)      Αριθμό κινητού τηλεφώνου

3)      Έτος φοίτησης

4)      Ημερομηνία Διάγνωσης

5)      Ημερομηνία έναρξης συμπτωμάτων

6)      Τελευταία ημέρα παρουσίας στο Τμήμα Χημείας

7)      Ακαδημαϊκές δραστηριότητες εφόσον η τελευταία μέρα στο Τμήμα ήταν <48 ώρες από την έναρξη των συμπτωμάτων (στους συμπτωματικούς)

8)      Πιθανή διαμονή σε φοιτητική εστία (στην περίπτωση αυτή στέλνετε τον αριθμό δωματίου και το όνομα πιθανού/ής συγκατοίκου)

9)      Εμβολιασμός

10)   Ιστορικό επαφής με επιβεβαιωμένο κρούσμα εντός Π.Ι. (ονοματεπώνυμο, Τμήμα Φοίτησης)

Οι συντονιστές της COVID-19 του Τμήματος Χημείας

Αλέξανδρος Τσελέπης