Σας γνωρίζω ότι την Τρίτη 16-7-2024 και ώρα 11:00 στην αίθουσα Χ2-097 η κ. Διαμάντη Εύα θα υποστηρίξει δημόσια της διατριβή της για Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης στην ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ με τίτλο:
“Συνεισφορά στην βελτιστοποίηση θερμοδυναμικών παραμέτρων 4Ν συμπλόκων Cu(II) με πεπτίδια που φέρουν το αμινοξύ ιστιδίνη για χρήση σε βιολογικές και ιατρικές εφαρμογές”
Ο επιβλέπων καθηγητής
Καθ. Γ. Μαλανδρίνος