Τα Εργαστήρια του 2ου Έτους (Αναλυτικής Χημείας, Ανόργανης Χημείας και Φυσικοχημείας) ξεκινούν στις 3 Οκτωβρίου 2022. Στο συνημμένο αρχείο υπάρχει η λίστα των φοιτητών που θα ασκηθούν στα εργαστήρια αυτά. Παρακαλείται όποιος φοιτητής επιθυμεί να συμμετέχει στα εργαστήρια αυτά και δεν βρίσκει τον Αριθμό Μητρώου του στις λίστες των Τμημάτων να επικοινωνήσει μέχρι και την Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2022 στέλνοντας e-mail στο cvartz@uoi.gr με τα στοιχεία εγγραφής του (Ονοματεπώνυμο, Αριθμός Μητρώου, e-mail και τηλέφωνο επικοινωνίας).  Ακόμη όποιος φοιτητής δεν επιθυμεί να συμμετέχει στα εργαστήρια αυτά και βρίσκει τον Αριθμό Μητρώου του στις λίστες των Τμημάτων να δηλώσει την διαγραφή του στο ίδιο e-mail.

Θα ακολουθήσουν ανακοινώσεις από το κάθε Εργαστήριο με το τελικό πρόγραμμα όλων των Τμημάτων (ημερομηνία και ώρα εργαστηρίου).

ΑΡΧΕΙΟ