Οι εξετάσεις του εργαστηρίου Βιοχημείας με διδάσκοντες τους: Α. Τσελέπη, Α.-Ε. Κούκκου, Κ. Τέλλη, Δ. Πανταζή, Α. Καρκαμπούνα, θα γίνουν ηλεκτρονικά μέσω MS-Teams την Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2020 και ώρα 17:00.

Στις εξετάσεις θα συμμετέχουν οι τριτοετείς φοιτητές της ομάδας Τετάρτης καθώς και οι φοιτητές των προηγούμενων ετών που διδάχτηκαν τις ασκήσεις από τους ίδιους διδάσκοντες. Τα θέματα των εξετάσεων θα είναι πολλαπλής επιλογής.

Ο κωδικός σύνδεσης στο MS-TEAMS για την ψηφιακή αίθουσα εξέτασης είναι: Obbpdhk

Σύνδεση: 17:00.

Ταυτοποίηση: 17:00-17:30.

Έναρξη εξέτασης: 17:30

Λήξη εξέτασης: 18:00.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ MS-TEAMS:

1.Τα θέματα θα εμφανιστούν στις 17:30 στη σελίδα του μαθήματος στο πεδίο Posts ως Assignment.

2. Πατώντας: view assignment, εισέρχεστε στο περιβάλλον του διαγωνίσματος και μπορείτε να απαντήσετε τις ερωτήσεις. Για κάθε ερώτηση, επιλέγετε την απάντηση που θεωρείτε σωστή.

3. Όταν ολοκληρώσετε τις απαντήσεις, πατάτε ΥΠΟΒΟΛΗ. Από τη στιγμή που θα κάνετε κλικ στην ΥΠΟΒΟΛΗ, δεν μπορείτε να κάνετε καμία διόρθωση.

4.Μετά την υποβολή θα εμφανιστεί το μήνυμα: «Ευχαριστούμε! Η απάντησή σας υποβλήθηκε».

Από το Εργαστήριο