Οι εξετάσεις του εργαστηρίου Βιοχημείας με διδάσκοντες : Α. Τσελέπη, Α.-Ε. Κούκκου, Κ. Τέλλη, Δ. Πανταζή, Α. Καρκαμπούνα, θα γίνουν ηλεκτρονικά μέσω MS-Teams την Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2020 και ώρα 17:00.

Στις εξετάσεις θα συμμετέχουν οι τριτοετείς φοιτητές της ομάδας Τετάρτης καθώς και οι φοιτητές των προηγούμενων ετών με τους ίδιους διδάσκοντες. Τα θέματα των εξετάσεων θα είναι πολλαπλής επιλογής.

Ο κωδικός σύνδεσης στο MSTEAMS για την ψηφιακή αίθουσα εξέτασης είναι: Obbpdhk

Σύνδεση: 17:00.

Ταυτοποίηση: 17:00-17:30.

Έναρξη εξέτασης: 17:30

Λήξη εξέτασης: 18:00.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ MSTEAMS:

1.Το διαγώνισμα θα εμφανιστεί 17:30 στη σελίδα του μαθήματος στο πεδίο Posts ως Assignment.

2. Πατώντας: view assignment, εισέρχεστε στο περιβάλλον του διαγωνίσματος και μπορείτε να απαντήσετε τις ερωτήσεις. Εάν είναι πολλαπλής επιλογής, επιλέγετε αυτή που θεωρείτε σωστή, ενώ εάν είναι ανάπτυξης, συμπληρώνετε το πεδίο της Απάντησης.

3. Όταν ολοκληρώσετε τις απαντήσεις, πατάτε ΥΠΟΒΟΛΗ. Από τη στιγμή που θα κάνετε κλικ στην ΥΠΟΒΟΛΗ, δεν μπορείτε να κάνετε καμία διόρθωση.

4.Μετά την υποβολή θα εμφανιστεί το μήνυμα: «Ευχαριστούμε! Η απάντησή σας υποβλήθηκε».

Τέλλης Κωνσταντίνος