Αγγλικά Ι – Εξέταση φοιτητών επί πτυχίω

Η επί πτυχίω εξέταση στα “Αγγλικά Ι ” θα πραγματοποιηθεί, σύμφωνα με το πρόγραμμα, την Παρασκευή 26/6/2020 και ώρα 13:00 (εξ αποστάσεως γραπτή εξέταση).

Λεπτομερείς οδηγίες για την εξέταση θα δοθούν στη σελίδα του μαθήματος στο ecourse

Παρακαλούνται όσοι επί πτυχίω φοιτητές έχουν δηλώσει το μάθημα και θέλουν να εξεταστούν να εγγραφούν έγκαιρα στο e-course του μαθήματος – έως την Τρίτη 23/6/2020.

Δεν απαιτείται κωδικός εγγραφής για το ecourse.

Παρακαλώ προσοχή στο παρακάτω σημείο: τα στοιχεία σας στο ecourse πρέπει να συμφωνούν με εκείνα στο Φοιτητολόγιο (ClassWeb), εκτός της διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όπου στο ecourse θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε την ιδρυματική σας διεύθυνση (ch0****@uoi.gr)

Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές/τριες πρέπει άμεσα να ελέγξουν την ιστοσελίδα του Ιδρύματος με τις αναλυτικές Οδηγίες για τη Διεξαγωγή των Εξ αποστάσεως Εξετάσεων του Εαρινού Εξαμήνου του ακ. έτους 2019-20 για να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη εξέτασή τους στο μάθημα.

Οδηγίες για τις εξ αποστάσεως εξετάσεις Ιουνίου 2020

ΛΒ Ανδρέου