SOS *** Αλλαγή έναρξης προγράμματος έναρξης εξεταστικής μετά από απόφαση του υπουργείου για παράταση του εξάμηνου.

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα της εξεταστική Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2020-21 . Στο πρόγραμμα περιλαμβάνονται τα  μαθήματα (θεωρητικά) και τα εργαστήρια για όσους τα έχουν διδαχθεί με φυσική παρουσία κατά το παρελθόν. Για τα εργαστήρια που δεν διδαχτήκατε αναμένουμε απόφαση από το υπουργείο για το  πότε θα  πραγματοποιηθούν έτσι ώστε να γίνουν και οι εξετάσεις.

*1 Στα εργαστηριακά μαθήματα θα εξεταστούν αποκλειστικά οι φοιτητές οι οποίοι έχουν ολοκληρώσει επιτυχώς το πειραματικό μέρος με φυσική παρουσία.

*2 Στα μαθήματα του εαρινού εξαμήνου θα εξεταστούν αποκλειστικά οι επι πτυχίω φοιτητές.

*3 Η ημερομηνία εξέτασης των κατ’ επιλογήν μαθημάτων και των Αγγλικών θα οριστούν σε συνεννόηση με τους διδάσκοντες.

***το πρόγραμμα θα αναρτηθεί ξανά και στο σχετικό πεδίο της ιστοσελίδας

ΑΡΧΕΙΟ